Eindigde op
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
PEDIGREE
Fürstenbal
Fürst Heinrich
Florestan I
Dawina
Maradonna
Donnerhall
Marella
Gyria S
Vivaldi
Krack C
Renate-Utopia
Uyria S
Burggraaf
Evita
OVER
Deze prachtige merrie is echt iets speciaals!!
Een combinatie van s’werelds beste dressuur hengsten, Fürstenball en Vivaldi. Met haar fantastische beweging en bijzonder mooie uitstraling is ‘Pyria’ het complete plaatje om jou toekomstige top kwaliteit dressuur paard te worden!!
Pyria komt recht uit de opfok maar heeft een vriendelijk en betrouwbaar karakter. Ze is niet snel onder de indruk en is klaar om aan het werk te gaan!
INFORMATIE
Geboortedatum | 01-01-2020 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Donker bruin |
Studbook | KWPN |
Stokmaat | L |
BTW | 0.00% |
Aanbieder