O I AM SPECIAL

Highlight van deze veiling!
Bekijk de gehele collectie van Dutch Horse Trading, 23-25 May 2023

Eindigde op

25 mei 2023 20:42:00

Verkocht naar Noorwegen

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

PEDIGREE

Diarado
Diamant de Semilly
Le Tot de Semilly
Venise des Cresles
Roxette I
Corrado I
Kimberley III
Kiki
F-One USA
Toulon
Beat Me
Zadini
Casantos
La Lune
Bekijk pedigree

OVER

Met O I Am Special bieden wij iets heel aparts aan in deze veiling! Hij is namelijk een prachtig gemodelleerde zoon van de bekende Diarado met een opvallende witte staart.

Zijn vader Diarado behoeft verder geen uitleg uit en zijn moeder Kiki (v. F-One USA) sprong al op 1.35m niveau.
Deze merrielijn bracht ongelofelijk veel sportpaarden, oa; Fortuna (1.45m spr) en Elvaro (1.45m spr).

O I Am Special is vier jaar en al heel fijn te rijden. Hij heeft balans, een hele goede galop, een goede focus op de sprong en springt daarbij ''uit het boekje!''

INFORMATIE

Geboortedatum 01-01-2019
Geslacht Ruin
Kleur Donker bruin
Studbook KWPN
Stokmaat M(±1.65)
BTW 21.00%

Voorwaarden

Aanbieder

Paardenhandel Martijn Frencken

Meer info