OW-WEE VAN DE WIEL

Wat een paard! Bekijk de video en laat u overtuigen!
Bekijk de gehele collectie van Dutch Horse Trading, 23-25 May 2023

Eindigde op

25 mei 2023 21:49:00

Verkocht naar Spanje

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

PEDIGREE

Grandorado TN
Eldorado vd Zeshoek
Clinton
Bijou Orai
Charmieque
Carolus II
Termieque
Weenix van de Wiel
Fuego du Prelet
Jalisco B
Tornade du Prelet SF
Edelieve M
Cor de la Bryere
Godelieve H
Bekijk pedigree

OVER

Grandorado x Fuego du Prelet x Cor de la Bryere x Graf Gotthard Z. Het papier springt van het scherm af!

Daarbij is Ow-Wee een prachtig gemodelleerde vierjarige merrie die nu twee weken onder het zadel is. Ze is dus nog vrij groen, maar met de juiste begeleiding en opleiding, gaat zit zeker goed komen. Ze toont op de sprong alle kwaliteit envoorzichtigheid, ze heeft een hele goede zelfhouding en is ze erg intelligent!

Ow-Wee komt ook uit een hele goede merrielijn, haar moeder bracht al C-Gigi van die Wiel Z (1.45m spr) met Marit Huige. Olduvai (1.60m spr) komt eveneens uit deze merrielijn.

Kortom, wij denken dat Ow-Wee vd Wiel iets heel aparts is in deze veiling collectie!

INFORMATIE

Geboortedatum 25-03-2019
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook KWPN
Stokmaat M(±1.65)
BTW 21.00%

Voorwaarden

Aanbieder

Paardenhandel Martijn Frencken

Meer info