Eindigde op
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
PEDIGREE
Grandorado TN
Eldorado vd Zeshoek
Clinton
Bijou Orai
Charmieque
Carolus II
Termieque
Weenix van de Wiel
Fuego du Prelet
Jalisco B
Tornade du Prelet SF
Edelieve M
Cor de la Bryere
Godelieve H
OVER
Grandorado x Fuego du Prelet x Cor de la Bryere x Graf Gotthard Z. Het papier springt van het scherm af!
Daarbij is Ow-Wee een prachtig gemodelleerde vierjarige merrie die nu twee weken onder het zadel is. Ze is dus nog vrij groen, maar met de juiste begeleiding en opleiding, gaat zit zeker goed komen. Ze toont op de sprong alle kwaliteit envoorzichtigheid, ze heeft een hele goede zelfhouding en is ze erg intelligent!
Ow-Wee komt ook uit een hele goede merrielijn, haar moeder bracht al C-Gigi van die Wiel Z (1.45m spr) met Marit Huige. Olduvai (1.60m spr) komt eveneens uit deze merrielijn.
Kortom, wij denken dat Ow-Wee vd Wiel iets heel aparts is in deze veiling collectie!
INFORMATIE
Geboortedatum | 25-03-2019 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bruin |
Studbook | KWPN |
Stokmaat | M(±1.65) |
BTW | 21.00% |
Aanbieder